معرفی اساتید مدیریت دولتی-دکترفِردکافمن (Prof Fred Kofman )

0

معرفی اساتید مدیریت دولتی

دکترفِردکافمن (Prof Fred Kofman )

جهت دریافت نسخه الکترونیکی فایل زندگینامه استاد،کلیک کنید

unnamed (5)

Fred Kofman, Ph.D. Co-founded Axialent USA and serves as its Managing Director Consultant and Member of the Academic
Vice President for Leadership and Organizational Development

تهیه کننده: آرزو سهرابی[1]

[1] Arezoo_sohrabi@ut.ac.ir


فردکافمن متولد 1960 بونس­ایز[1] آرژانتین ، لیسانس خود را در رشته اقتصاد دانشگاه بِنوس­ایر آرژانتین و دکترای خود را در رشته اقتصاد از دانشگاه برکلی کالیفرنیا دریافت کرد. در سال 1992 انجمن یادگیری رهبری را تأسیس کرد که تا سال 2002 به رهبری وی ادامه یافت. استاد رشته اقتصاد در دانشگاه یونس­ایز آرژانتین بود و پس از آن استادیار رشته حسابداری مدیریت و سیستم­های کنترل دانشکده مدیریت دانشگاه اِم­آی­تی به تدریس پرداخت و به عنوان استاد برتر دانشگاه اِم­آی­تی شناخته شد.

در طول دورانش در دانشگاه اِم­آی­تی در کنار پیترسنگه به عنوان محقق ارشد در انجمن یادگیری سازمانی فعالیت کرد.کافمن سمینارهای گوناگونی در امریکا، اروپا، آسیا برگزار کرده است، و تحقیقات خود را در مؤسسات آکادمیک گوناگونی ارائه کرده است و مسلط به زبان­ها پرتغالی، اسپانیایی، انگلیسی و فرانسوی است. کتاب کسب و کارهای هوشیار[2] او به بیش از 10 زبان دنیا ترجمه شده است و جوایز متعددی دریافت کرده است.

کافمن افراد را تشویق می­کند تا با شجاعت، صداقت، هوشیاری و مسئولیت ­پذیری عمل کنند، و برنامه­های آموزنده­ای در رهبری، اعتبار فردی، اثربخشی سازمان­های یادگیرنده و مربی­گری برای بیش از 15000 نفر ارائه کرده است، از جمله سازمان­ها و شرکتهایی که وی به مشاوره و رهبری پرداخته است، می­توان از رهبران صنعت چون یاهو، مایکروسافت، شِل و جنرال موتورز را نام برد. هم اکنون مشاوره و توسعه رهبری در گوگل است که قبل از آن مدیراجرایی برنامه­های اجرایی و فلسفی لینکداین بود.


لیستی از کتب معروف کافمن

  Kofman, F. (2008). Conscious business: How to Build Value Through Values: Easyread Super Large 18pt Edition,332 p.

  Kofman, F. (2007). Meta-Management. Spektrum, 65.

Kofman, F. (1994). Double-loop accounting. The Fifth Discipline Fieldbook, 286

Kofman, F. (2004). Metamanagement. São Paulo: Campus

 

unnamed (1)

unnamed (4)unnamed (7)unnamed (2)


لیستی از مقالات کافمن

به اشتراک گذاشتن.

درباره نویسنده

کاندیدای دکتری مدیریت دولتی- خط مشی گذاری و سیاستگذاری دانشگاه تهران، مشاور حوزه سیاستگذاری علم و فناوری، بودجه ریزی و فناوری اطلاعات

کامنت