معرفی دانشگاه و اساتید لیندون Lyndon B. Johnson School of Public Affairs

0

معرفی دانشگاه و اساتید لیندون Lyndon B. Johnson School of Public Affairs

 

فرزانه قاسمی

دریافت اطلاعات به صورت pdf: کلیک کنید

 

١-نام / معرفی دانشکده

دانشکده امور عمومی لیندون بی جانسون (یا دانشکده امور عمومی LBJ) که بر گرفته شده از لیندون جانسون سی و ششمین رئیس جمهور آمریکا از حزب دموکرات است، از مجموعه دانشکده های  دانشگاه تگزاس در آستین است که در سال 1970 برای ارائه آموزش های حرفه ای درحوزه تجزیه و تحلیل سیاست های عمومی و مدیریت عمومی، بسیاری از دانشجویان علاقه مند را در سراسر جهان به خود جذب می کند. این دانشکده در مقاطع مختلف و در گرایش های متفاوت از جمله موارد ذیل به آموزش دانشجویان می پردازد.

  • (Master of Public Affairs (MPAff
  • (Master of Global Policy Studies (MGPS
  • Executive Master of Public Leadership
  • D. in public policy

برخی از مراکز مرتبط با دانشکده عبارتند از:

  • مرکز سیاست و حکومت
  • مرکز ری مارشال برای مطالعه منابع انسانی
  • مرکز بهداشت و سیاست های اجتماعی (CHASP)
  • مرکز RGK جهت ارائه خدمات اجتماعی و عام المنفعه
  • مرکز رابرت استراوس در حوزه امنیت و حقوق بین الملل

 

٢-ادرس جغرافیایی و سایت

Location: Austin, Texas, United States

www.utexas.edu/lbj

٣-معرفی گروه ها و رشته های فعال (به تفکیک ارشد و دکتری)

 

گروه های آموزشی مقطع دکتراگروه های آموزشی مقطع کارشناسی ارشد
Ph.D. in Public Policy(Master of Public Affairs (MPAff
Master of Global Policy Studies
Executive Master in Public Leadership

 

۴-معرفی  گروه و اساتید مدیریت دولتی/ خط مشی گذاری  همراه با عکس و رزومه و ایمیل

برای مشاهده رزومه هر یک از اساتید بر روی (رزومه) در باکس استاد کلیک نمائید.

عکسرزومه
ایمیلرشتهنام
  رزومهaraa2@utexas.eduAssistant Professor of Public AffairsAbigail R.A. Aiken

 

 رزومهjangel@austin.utexas.eduProfessor of Public Affairs and Sociology; Graduate Adviser, Master of Public AffairsJacqueline L. Angel

 

  رزومهkevin.bacon@mail.utexas.eduAdjunct Professor of Public AffairsKevin Bacon

 

 رزومهbusbyj@mail.utexas.eduAssociate Professor of Public AffairsJoshua W. Busby

 

  رزومهmichele.deitch@austin.utexas.eduSenior LecturerMichele Deitch

 

eddorn@mail.utexas.eduProfessor of Public  AffairsEdwin Dorn

 

  رزومهAssistant Professor of Public AffairsAssistant Professor of Public AffairsJoshua Eisenman

 

 رزومهkflamm@mail.utexas.eduDean Rusk Chair, Professor of Public AffairsKenneth S. Flamm

 

 

 

رزومه

 

galbraith@mail.utexas.edu

 

Lloyd M. Bentsen Jr. Chair in Government/Business Relations and Professor of Government

 

James K. Galbraith

 

 

رزومه

 

Michael.Granof@mccombs.utexas.edu

Ernst & Young Distinguished Centennial Professor of Accounting and Distinguished Teaching Professor of Business and Public Affairs 

Michael H. Granof

 

 

رزومه

srgreenberg@mail.utexas.edu

Clinical Professor; Fellow of Max Sherman Chair in State and Local GovernmentSherri Greenberg

 

 

 

رزومه

 

rhutchings@austin.utexas.edu

Walt and Elspeth Rostow Chair in National Security and Professor of Public AffairsRobert Hutchings

 

  

رزومه

 

inboden@austin.utexas.edu

Executive Director and William Powers, Jr. Chair, Clements Center for National Security; Associate Professor of Public AffairsWilliam Charles Inboden

 

 

 رزومه Senior Research Scientist, Ray Marshall Center for the Study of Human ResourcesChristopher T. King

 

 

 رزومهakuperman@mail.utexas.eduAssociate Professor of Public AffairsAlan J. Kuperman

 

 

رزومه

Assistant Professor of Public AffairsAssistant Professor of Public AffairsErin Lentz

 

 رزومه

sheila.olmstead@austin.utexas.eduProfessor of Public AffairsSheila Olmstead

 

  رزومه Associate Professor of Public AffairsTodd Olmstead

 

  رزومهcosborne@prc.utexas.eduDirector, Center of Health and Social Policy; Director, Child and Research Partnership; Associate Professor of Public AffairsCynthia Osborne

 

رزومهvarun.rai@mail.utexas.eduAssociate Dean for Research; Associate Professor of Public AffairsVarun Rai

 

 رزومهlredei@austin.utexas.eduLecturer; Graduate Adviser, Master of Global Policy StudiesLorinc Redei

 

  رزومهvictoria@austin.utexas.eduAshbel Smith Professor of Public Affairs; Graduate Adviser, Ph.D. in Public PolicyVictoria E. Rodriguez

 

  رزومهdwspringer@austin.utexas.eduDirector, RGK Center for Philanthropy and Community Service; University Distinguished Teaching ProfessorDavid W. Springer

 

  رزومهstolp@mail.utexas.eduAssociate Dean for Academic Affairs and Associate Professor of Public AffairsChandler Stolp

 

 suri@austin.utexas.eduMack Brown Distinguished Chair for Leadership in Global Affairs; Professor of Public Affairs and HistoryJeremi Suri
  رزومهpaulvonhippel@austin.utexas.eduAssociate Professor of Public AffairsPaul von Hippel
 

 

رزومه

 

rwilson@austin.utexas.edu

Mike Hogg Professor of Urban PolicyRobert H. Wilson

 

 

۵- معرفی همکاری ها و سازمان های حامی و توضیحات تکمیلی:

(Center for Health and Social Policy (CHASP 

Center for the Study of Race and Democracy (CSRD)

Ray Marshall Center for the Study of Human Resources (RMC)

RGK Center for Philanthropy and Community Service (RGK)

LBJ Washington Center

China Public Policy Center (CPPC).

Center for Politics and Governance (CPG).

Center for International Energy and Environmental Policy (CIEEP)

Energy Institute

Population Research Center (PRC)

Robert S. Strauss Center for International Security and Law  

William P. Clements, Jr. Center for National Security

 

6- دوره های آزاد و تکمیلی

https://empl.lbj.utexas.edu/: دوره های متفاوت

https://lbj.utexas.edu/alumni-association: فارغ التحصیلان

7– فرصت های مطالعاتی و کاری

    (Master of Public Affairs  (MPAff
    (Master of Global Policy Studies (MGPS
    (DC Concentration (MPAff
    (DC Concentration (MGPS
    Ph.D. in Public Policy
    (Executive Master in Public Leadership (EMPL

 

 

 

به اشتراک گذاشتن.

درباره نویسنده

کاندیدای دکتری مدیریت دولتی- خط مشی گذاری و سیاستگذاری دانشگاه تهران، مشاور حوزه سیاستگذاری علم و فناوری، بودجه ریزی و فناوری اطلاعات

کامنت